TEOG'da Butik Eğitim Farkı

T.C. MEB ÖZEL DÜNYA ETÜT EĞİTİM MERKEZİNDE Dersler; Arka Sıranın Olmadığı, Tüm Öğrencilerin En Önde Oturduğu, özel ders Havasında, 7 Kişilik Özel Gruplarda İşlenir. Öğretmenler İse Öğrenciyle İlgili, Alanında Uzman Ve İşini İyi Yapan Profesyonellerden Seçilmiştir. Kişiye Özel eğitim koçluğu ve Psikolog Desteği Uygulanır,

Bir'e Bir ÖZEL DERS Merkezi;

İstediğiniz Dersten, İstediğiniz Gün ve Saatte Merkezimizde bir'e bir Özel Ders Alabilirsiniz. İster Tek Bir Branştan, İster Tüm Branşlardan Ders Almak Tamamen Size Kalmış. Kurumsal Bir Güvenceyle Öğrenciniz Takip Edilir, Asıl İşi Ders Vermek Olan, Seçilmiş Özel Öğretmenlerden Ders Almış Olursunuz.

Grup ÖZEL DERS;

Bir'e Bir Yerine Grup Oluşturarak ta özel ders Alabilirsiniz. Daha Düşük Maliyetle, Daha Çok Ders Alma Şansızın Olacaktır. İster Siz Arkadaşlarınızla Bir Araya Gelin Grup Oluşturun, İsterseniz Bizden Ders Alan Öğrencilerle Tanışarak Grup Oluşturun.

Yaz Dönemi TEOG Kursu

14 Mayıs 2016 - 29 Temmuz 2016 tarihleri arasında önümüzdeki yıl 8. sınıfta okuyacak öğrencilerimiz için TEOG Kurs Programı planladık.TEOG-1 (Kasım 2016) konularının tamamını yaz döneminde bitirerek öğrencimizin yeni eğitim-öğretim dönemine psikolojik ve teknik olarak hazır ve sınav yarışına daha avantajlı başlamasını sağlamak istiyoruz.Öğrencimiz yaz döneminde TEOG konularını bitirdiği için Eylülden itibaren TEOG konularıyla ilgili farklı kaynaklardan bireysel olarak soru çözme ve pratik yapma, aynı zamanda okulda öğretmeninin bu konuları anlatmasını beklemeden kendi başına ilerleme ve çok sayıda kaynak bitirme fırsatını yakalayacaktır.

 

Bizim için Butik Eğitim nedir ;

1 -) 7 kişilik sınıflar , sınıftaki öğrenci sayısı kesinlikle 8 olmaz

2 -) Tüm öğrenciler en önde oturur. Arka Sıra Yok!

3 -) Her öğrenci özel ders alıyormuş gibi öğretmenin gözünün önünde olur

4 -) Gerçek Eğitim koçluğu ile öğrenci kontrol altında yönlendirilir

5 -) Her öğrenciyle özel olarak ilgilenilir

6 -) En kaliteli yayınlardan karma set kullanılır

7 -) Ayda 10 saat soru kampı yapılır

8 -) Ders sayısı fazladır

9 -) Disiplin – Takip – Kontrol – Yönlendirme sistemi uygulanır

10 -) Öğretmen kalitesi yüksektir, Branşında uzman öğretmenlerle çalışılır

11 -) Eğitim koçları öğrencileri çok yakından ve sıkı takip ederler

12 -) Toplam 6 adet merkezi TEOG deneme sınavı yapılır

13 -) Sömestr da 5 TEOG deneme sınavı ve 60 saatlik 1.dönem genel tekrarı yapılır

14 -) Özel ders verimindeki 7 kişilik sınıflardaki grup dersin dışında, öğrencilerimiz bire bir özel derslerini de ders öğretmenlerinden alabilirler

 

 

Teog, Teog Kursu, Beylikdüzü Teog Kursu, Bahçeşehir Teog Kursu, Büyükçekmece Teog Kursu, Beykent Teog Kursu, Alkent 2000 Teog Kursu, Bizimkent Teog Kursu, Avcılar Teog Kursu, Esenkent Teog Kursu, Teog özel ders, Teog Yaz Kursu, Beylikdüzü Teog Özel Ders, Bahçeşehir Teog Özel Ders, Büyükçekmece Teog Özel Ders, Beykent Teog Özel Ders, Alkent 2000 Teog Özel Ders, Bizimkent Teog Özel Ders, Avcılar Teog Özel Ders, Esenkent Teog Özel Ders.