Günümüzde okul eğitimlerinin çocuklar üzerinde yeterli olmaması buna paralel olarak da sınavların gün geçtikçe daha da zorlaşması çocukların başarı konusunda bocalamasına sebep olmaktadır. Bu konuda yetişkinlerin yapması gereken kaliteli eğitim veren ve uzman öğretmen kadrosu bulunduran etüt merkezlerinden özel ders aldırmak olmalı. Çocuğun birebir alacağı dersler daha akılda kalıcı olacak ve soru çözümlerinde pratik yöntemleri uygulamayı öğrenecektir.

Özel Ders Niçin Alınmalıdır?

Özel ders, adı üzerinde kişiye özel bire bir anlatılan ve öğrencinin soru sormaktan çekinmeyeceği böylece anlaşılmayan bir konunun kalmayacağı ve kesinlikle olumlu sonuçları olan derstir. Çünkü öğrenci özel derste soru sormakta tamamen özgürdür ve sorduğu her sorunun yanıtını en ayrıntılı bir şekilde öğretmeninden alacaktır.

Sınıf derslerinde konunun anlatımından sonra öğretmenin “Sorusu olan var mı ?” sorusu genellikle havada kalır. Anlayan zaten sormaz ama anlamayan öğrenci kimse soru sormadığı için sadece ben mi anlamadım diye düşünür ve soru sormaktan çekinir.Bu aynı zamanda öğrencinin yapısıyla da ilgilidir. Çekingen öğrenci anlamasa da sınıf ortamında soru soramaz ve konularda birçok noksanları kalır.

İşte bu öğrenciler anlamadıkları halde sınıf ortamında soru sormaktan çekindikleri için, konuların bazı bölümlerini kaçırırlar ve başarısız olurlar. Bu eksikleri tamamlamak için kesinlikle yardıma ihtiyaçları vardır. Bu eksik konularda ancak özel ders ile tamamlanabilir.

Devlet okullarında 40-50 kişilik, kitle dershanelerinde 20-25 kişilik sınıflarda anlamadığı konular olduğu halde soru sorup noksanlarını tamamlamayan öğrenciler özel ders almak zorunda kalırlar. Çünkü bu konuları kendi başlarına halledemezler.

Bu konuda en iyi olduğuna inandığım Abacubes Eğitim Kurumları bire bir özel derslerini branşlarında uzmanlaşmış öğretmen kadrosu ile yıllardır başarılı bir şekilde vermektedir. Bu birebir özel Dersler sonunda öğrenci hem başarıyı yakalar. Hem de kendine olan güveni artar.

EVİNİZDE ÖZEL DERS

İstanbul’un Her Yerinde Branşında Uzman Öğretmenlerimiz Evinizde veya İş yerinizde Özel Ders Veriyoruz. Evinize özel ders öğretmeni bulmak için boşuna uğraşıp yıpranmayın, üzülmeyin. Evinize nasıl bir öğretmen gelmesini istiyorsanız, Beylikdüzü Dünya Etüt özel ders merkezi güvencesiyle size en uygun öğretmenimiz evinize derse geliyor. Beraber çalıştığımız geniş bir öğretmen kadrosu ile istediğiniz tarzda öğretmenimiz evinizde özel ders anlatıyor; Eğer öğretmenimizden memnun kalırsanız, ki çok büyük ihtimalle memnun kalırsınız, derse aynı öğretmenimizle devam edebilirsiniz. İsterseniz de bizden farklı bir öğretmen talep edebilirsiniz, hiç sorun olmayacaktır. Evinize gelen öğretmenimizle ilgili her türlü istek, öneri veya şikayetinizi bize bildirebilirsiniz. Bu durumda “ben bunu öğretmene acaba nasıl söylerim” şeklinde bir sıkıntınız olmayacaktır. Öğretmen evinize derse geldiğinde ders sonunda ödev veriyor ve bu ödevin takibini yapıyor, Aynı zamanda öğrencinin eğitim koçluğunu yaparak motivasyonunu yüksek tutmaya çalışıyor.

Nasıl Bir Öğretmen İstediğinizi Bize Söylüyorsunuz Veya Durumunuzu Bize Açıklıyorsunuz Biz Sizin İçin En Faydalı Olacak Öğretmenimizi evinize özel derse yönlendiriyoruz.

Tecrübeli ve özel olarak seçilmiş öğretmenlerimiz Özel Ders Verdiği Öğrencilerin Motivasyonunu Yüksek Tutma, Öğrencinin Eksiklerinin Tespit Etme Ve Bunları Öğrencinin Fark Etmesi Sağlama, Varsa Öğrencinin Öğrenme İsteksizliğini Giderme, Dersi Zevkli Hale Getirme, Öğrenme İsteği Uyandırma Ve Sınavlardan Yüksek Not Alma Gibi Konularda Yardımcı Oluyor.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders 

 

Özel Ders, Beylikdüzü Özel Ders Merkezi, Beylikdüzünde Özel Ders, Özel Ders Beylikdüzü, Beylikdüzü Matematik Özel Ders, Beylikdüzü Fizik Özel Ders, Beylikdüzü İngilizce Özel Ders