Beylikdüzü Fizik Özel Ders, adı üzerinde kişiye özel bire bir anlatılan ve öğrencinin soru sormaktan çekinmeyeceği böylece anlaşılmayan bir konunun kalmayacağı ve kesinlikle olumlu sonuçları olan derstir. Çünkü öğrenci özel derste soru sormakta tamamen özgürdür ve sorduğu her sorunun yanıtını en ayrıntılı bir şekilde öğretmeninden alacaktır.

Sınıf derslerinde konunun anlatımından sonra öğretmenin “Sorusu olan var mı ?” sorusu genellikle havada kalır. Anlayan zaten sormaz ama anlamayan öğrenci kimse soru sormadığı için sadece ben mi anlamadım diye düşünür ve soru sormaktan çekinir.Bu aynı zamanda öğrencinin yapısıyla da ilgilidir. Çekingen öğrenci anlamasa da sınıf ortamında soru soramaz ve konularda birçok noksanları kalır.

İşte bu öğrenciler anlamadıkları halde sınıf ortamında soru sormaktan çekindikleri için, konuların bazı bölümlerini kaçırırlar ve başarısız olurlar. Bu eksikleri tamamlamak için kesinlikle yardıma ihtiyaçları vardır. Bu eksik konularda ancak özel ders ile tamamlanabilir.

Devlet okullarında 40-50 kişilik, kitle dershanelerinde 20-25 kişilik sınıflarda anlamadığı konular olduğu halde soru sorup noksanlarını tamamlamayan öğrenciler özel ders almak zorunda kalırlar. Çünkü bu konuları kendi başlarına halledemezler.

Bu konuda en iyi olduğuna inandığım Beylikdüzü Fizik Özel Ders bire bir özel derslerini branşlarında uzmanlaşmış öğretmen kadrosu ile yıllardır başarılı bir şekilde vermektedir. Bu birebir özel Dersler sonunda öğrenci hem başarıyı yakalar. Hem de kendine olan güveni artar.